myTour aplikacija

Na ovogodišnjem m:tel App takmičenju aplikacija myTour učenika četvrtog razreda naše škole plasirana je među pet najboljih aplikacija i stekao pravo pravo učešća na regionalnom takmičenju, gdje će se takmičiti sa svojim vršnjacima iz Srbije i Crne Gore

myTour – tim #danebaguje, Mješovita srednja škola „Hazim Šabanović“ Visoko

myTour aplikacija je interaktivni turistički vodič koji će korisnicima pružiti sliku Bosne i Hercegovine sa svojim kulturnim i prirodnim bogatstvima. Pomoću aplikacije mogu se pronaći informacije o preko stotinu gradova kao i četiri stotine atrakcija. Aplikacija će vam dati prijedloge interesantnih lokacija i atrakcija a zanimljiva mjesta možete pronaći u okolini gradova koje namjeravate posjetiti. Ako želite saznati kako doći do njih doći, dobićete informacije o dužini puta i pravcu kojim treba da idete. Korisnik ima mogućnost da ostavi recenziju ili da opiše svoje iskustvo.