Izvještaj sa posjete A & BONUS D.O.O. Visoko

Dana 23.05.2022. godine svi učenici IIIg odjeljenja su bili u posjeti A & BONUS D.O.O. Visoko.

U A & BONUS D.O.O. Visoko smo srdačno primljeni od strane uposlenika .

Nakon upoznavanja sa opštim principom funkcionisanja stanice tehničkog pregleda vozila učenicima su pokazani i objašnjeni pojedinačni uređaji i oprema koja se nalazi u sklopu stanice tehničkog pregleda.

Poslije obavljenih uvodnih objašnjenja, uposlenici su na konkretnom vozilu pokazali i sproveli kompletnu proceduru tehničkog pregleda vozila.  Po završetku pregleda vozila učenici su imali priliku da se upoznaju sa obradom dobijenih podataka kao i uslovima za izdavanje potvrde o tehničkoj ispravnosti vozila. Također, učenici su imali priliku da se upoznaju i sa poslovima osiguranja, kao i vrstama osiguranja koja ova firma plasira na tržište, a koja su obavezna za sigurno putovanje i korištenje putnika i vozila.