Završen konkurs za dostavljanje idejnog rješenja- logotipa škole

Home » Novi Logotip

“JU MSŠ „Hazim Šabanović“ Visoko je konačno dobila logotip, 28 godina nakon što nosi ovo ime. Naime škola je među svojim učenicima raspisala konkurs za dostavljanje idejnog rješenja- logotipa škole, a na osnovu odobrenih bespovratnih grant sredstva Fondacije Mozaik i Omladinske banke. Od pristiglih trinaest rješenja komisija sačinjena od pet članova i to: prof. Bečar Mensuda, prof. Silajdžić Džemaila, prof. Zečević Adnana, pedagoga škole Omeragić Harisa, prof. i predsjednika Vijeća učenika Zahirović Adija izabrala je sljedeće autorsko rješenje kao pobjedničko: Autor pobjedničkog rješenja jeste Armin Buza učenik III razreda naše škole, uz pomoć pri grafičkoj izradi od strane Čelik Vedina. Ovo je historijski događaj za našu školu, posebno ako uzmemo činjenicu da ulazimo u 100-godišnjicu postojanja.”